בואי קחי לך פסק זמן.
אבל למי יש זמן לפסק זמן? קצב החיים הדינמי גורם לנו לרוץ ממשימה למשימה. איך את נראית בין אין סוף המשימות? העיצובים שלי נועדו לתת לך שלווה והרגשה נוחה, מראה נשי ומחמיא שילווה אותך כל היום.

אני מעצבת בגדים יחודיים לפי התפיסה הפרקטית ששולטת גם בחיי – לבוש נוח מבוקר ועד ערב, עם קווים נקיים וטוויסטים של שילובי בדים וכיווצים מחמיאים, שהופכים את החיים העסוקים ליפים אבל לא פחות חשוב –לנוחים.

על החנות

 החנות האינטרנטית שלי היא הבוטיק האישי שהקמתי עבור קהל הלקוחות שלי. מדי עונה עולה לחנות קולקציה חדשה, שמתעדכנת בפריטים חדשים מעת לעת. כמו בכל בוטיק גם כאן יש פינת פריטים מקולקציות קודמות, ששווה להציץ בהם. הם רב עונתיים וטובים לשילובים מרובים.

העיצובים שלי הם אישיים ונעשים תוך מחשבה על גוף האישה, עם פתרונות מתוחכמים ומפתיעים, שנועדו להחמיא לראוי למחמאה ולטשטש מקומות רגישים.

כל תהליך היצור נעשה בארץ ובפיקוח קפדני שלי. העיצובים עשויים מבדים איכותיים המותאמים לעונות ולאקלים הישראלי.

אני מאמינה שכל אישה תמצא אצלי מערכות לבוש שיישרתו אותה במשך שנים, במחירים נוחים במיוחד,  בעיצוב אופנתי אך קלאסי, נוח ואיכותי, שכל אישה יכולה להרשות לעצמה.

מי אני?

אני יולה קרנר, בוגרת בצלאל במחלקת צורפות ואביזרי לבוש. עיצבתי בעבר תלבושות לתיאטרון ורכשתי ניסיון מעשי אצל מעצבים בענף, מה שהביא, באופן טבעי, לקולקציה האישית הראשונה שלי.

למותג שלי קוראים  Yolla ואני מוכרת בגדי נשים בארץ ובחו”ל.

אני גרה בתל אביב, נשואה לבעל מקסים ויש לנו ילד קטן וחמוד. אני רוקדת טנגו ארגנטינאי כבר שנים ושרה בלהקת נשים ווקאלית, מה שנותן השראה גם לעיצובים שלי.

אל העיצובים שלי אני מתייחסת כאל יצירה. את העבודה על הקולקציה אני מתחילה לרוב ברישומים שנותנים ביטוי לדמיון, לפנימיות וליצירתיות שלי. לאחר מכן מגיע שלב איתור הבדים, שגם הם, כמקור השראה של חומר ודוגמה, מולידים עיצובים חדשים לקולקציה.

הבגדים שאני מעצבת מוכיחים לאורך השנים, שהם מתאימים לכל אחת, בכל גיל ומכל תחום עיסוק אפשרי. אין סיפוק גדול  יותר מבחינתי,  מלראות ברחוב אישה שלובשת את הבגדים של Yolla.

כתבו עלינו

שיתוף פעולה עם חנויות מעצבים

“ניצה ומאשה” – רח’ דיזינגוף 154. תל אביב.

“דיקטור”-  רח’ יהודה מכבי 50. תל אביב.

“בת שבע”- רח’ נורדאו 2. רמת גן.

“פארקינג”- רח’ יואל משה סלומון 5. ירושלים.

“המייסדות”- רח’ המייסדים 67. אבן יהודה.

“עמליה”-  בית עריף 82. בית עריף.

“ישראל אריה” – רח’ לבונטין 2. תל אביב.

“פלזמה” – רח’ המלך ג’ורג’ 8. תל אביב.